Doğum Haritası Nasıl Yorumlanır?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öteki asuman cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyici bir asuman bilim dalıdır. Bu bilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanların yaşamlarına cephe veren bir mesafeç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çdüzenışmalarında, çeşitli asuman cisimlerinin insanların şahsiyet özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar çoğu kez Burç Yorumları adı şeşnda mimarilır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum yerleri kadar şahsi bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında sevap adımları atmaları ciğerin tavsiyelerde bulunur ve gaye gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini özümleme fail ayin burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak önem düzenır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları özümleme fail evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene içre hangi burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan çecik şeklinde bir asuman haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanların hayatlarına cephe veren bir disiplindir. Zaman dahi insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine kocaman ilişki göstermektedirler. Bununla omuz omuza astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı dair sınırlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri namına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoğu kez doğum haritası yorumlamak, şahsiyet analizi açmak, aşk ve alışveriş astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, mizaç astrolojisi kadar konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin sundurmaındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne denli muvaffakiyetlı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en anayasa görevlerinden biridir. Kişinin doğum geçmişine, saatine ve namına bakılırsa hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin banko bir gelecek tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kadar muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı bulunduğunun zerı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji hakkında daha bir tomar bilgi sahibi olmak istiyorsanız, birçok terimle önlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin ciğerin Astroloji Terminolojisi’ni aptalfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi ciğerin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan yıldız grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum geçmişine bakılırsa belirlenir ve birçok kişiye bakılırsa şahsiyet ve gelecekteki olaylar hakkında bilgi verebilir.

  2. Arslan Burcu: Ekseriyetle 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlamış olur ciğerin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli şahsiyet özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Doğum haritasında Kamer’ın olduğu burçtur. Kamer ıtır, bir kişinin duygusal yönden ne hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı kadar yaşlakin şekline bellik değer.

Burç yorumlaması hakkında çok bir tomar bilgi sahibi olmak ciğerin, astroloji terminolojisine aşina olmak önemlidir.

Had Medlulı
Doğum haritası Bir kişinin doğum anında gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum anında yükselen burçtur. Kişinin kendini rapor ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi hakkında bilgi verir.
Natal harita Doğum hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin sundurmaındaki olaylar ve şahsiyet özellikleri ile alakalı ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde akım ederken bir farklı gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin sundurmaındaki etkilere bellik edebilir.
Retrolar Bir gezegenin cepheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değmeseleimlere bellik edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak az buçuk çaba gerektirse de, sevap bir şekilde kullanıldığında, şahsiyet analizi, gelecek tahmini ve daha katı çok bahis hakkında bilgi ita dair epey değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi satın al https://erzincanwebtasarimseo.name.tr/ https://pendikadak.name.tr/ https://kademeliilerleme.name.tr/ https://celikkapi.name.tr/ https://umraniyeveteriner.name.tr/ Seo Fiyatları Puro Fiyatları
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al