Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye kocaış, dünya üzerinde muayyen alanlarda ülkemizi simgeleme etmesiyle öne çısoy bir Ilim Herifı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak yalnızca başına öne çısoy en cesim miktarda ilaç derunerik patentinin doğru sahibidir. Bu zamana kadar yaptıkları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu cesim adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çalışmak istediği sahaı büyültmek isteyen Alkoçlar, meyanğı Metehan Yeşil ile beraberinde kurmuş oldukları Ar-Ge isimli izlenceın umumi resi beyıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakarak insanoğlunun marifet cebelarcığının nispetle farklı etkenleri birleştirerek artırma çalışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistemli bir yapmacık zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle tutmak istemeyen kellearı fehvaında ülkesini temelli simgeleme eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı buluş belgesi kellevuruları ile bile meşhurdur. 143 sayı kellevurulmuş ve 280’den çokça beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin nispetle ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT kısaca ivedili vüruten vakalarda hızlı sonuç alınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Abdübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Ilim Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle beraberinde gene bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Düzlükında bundan sonra başlıca bir spesiyalist olmasıyla beraberinde kimsenin ayrım edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda cesim bir öneme malik olan Alkoçlar, Cihan çapında ülke edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk öğün sürülen flavonol glikozit esaslı yürütmek üzere antiviral daşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Besin, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu daşke tam olarak 21 kıta bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise umum arasında en çok buluş belgesi kellevurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Ilim Herifı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çalışmalarla beşeriyet evveliyatına faydasını hiç eksik etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı örgüsı sebebiyle körpe meselelere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü özlar elde etse da katiyen çalışmalarından vazgeçmemiş temelli olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle kanser terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez beraberinde yürütmek üzere iyileştirme yuğrunda vüruttirdiği daşkeleri keşfederek beşeriyet evveliyatına cesim bir arkalamaı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sağlam bilinmese bile bazı ömre bedel molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek tesviye etmek icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan tabütüvanlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Salt malum şeylerin üzerinde çalışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çalışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çalışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde bulunan birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu aha bile başarılı olmuşdolaşma. Tek kötü (yer hüküm) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonra ise 25’e doğru ülkede ruhsatnameı münfailtır. Bilcümle çalışmalarına tam odak çalışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnız Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birhayli şirketin iştirak ve müessis kadrosunda ülke almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Ortak Sahibi ve Teknolojiden sorumlu resi beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve yatırım kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu resi beyıdır.
Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Başkan Medarsıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isimli bir Eczanenin Idare Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve vüruttirdiği onlarca daşkenin nispetle insanoğluna yarayacak meseleler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta yerıkların geçmesi derunin muayyen bir günı beklesek da kimiları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile derunerisinden kolay bir biçimde iyileştirme edebilmek derunin bu kullanılıyor. Antrparantez seksüel meselelev bozukluğunu da iyileştirme geçirmek derunin kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış hınçe karşı mukavim ve tabütüvanlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli buluş belgesi kellevurularının 2000 adetine doğruın doğru sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı meseleleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çalışsalar da Alkoçlar her gün kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun mevkut kapanmalara ve sosyal hayattan ırak zaruri sülale istirahatlarine sunulan mütebaki dünya toplumlarında birhayli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir yol kazanmış durumda.

Konuyla müteallik görüşünü beyan eden Spektral Holding Idare Kurulu Eşresi beyı Erdal Can Alkoçlar bu yarıyıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle şahsi enformatik ve teknolojik alet inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce gerek ilaç, gerek mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra müteallik sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına örgülabilecek en sahih katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Ilim Herifı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine cesim miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna benzeri çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da cesim vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin müessis meyanğıdır ve aynı zamanda resi beyıdır. Ülkemizde ülke saha sair ilim adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok cesim bir miktarda farmasötik daşatır patentinin doğru sahibi olması ve kellevurusunu ilk fail isim olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı duhulimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın taban fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser sahaında çalışmalarını temelli koskocamanleterek temelli faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birhayli sefer Türkiye Yılın Ilim Herifı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde bileğil vatan haricinde kısaca kürevi anlamda da birhayli ödülleri alarak bulduğu farklı daruların mukabillığını almıştır. Meyanğı olan Metehan Yeşil ile beraberinde körpe meselelere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çalışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz derunin yararlı olmasını düşündüğü darularla alakalı anlaşmaları yaparak farklı meselee yarayacak daruları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar birhayli farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken benzeri faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye kelleladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çalışmaları bulunan Spektral Plasman Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katma değer yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik sahaındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda ülke saha bir altın sahası ile beraberinde kellelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki hediye bileğmeseleikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun durağan değer yahut miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Plasman Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Zümre’a bağımlı esrar ruhsatları ile sağlamlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Zümre esrar ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal alt örgüsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müteallik bile marifet veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni behre modülü(staking) projemize daimî güvence olarak meseletiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro değerinde bir uygulayım güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Anlatım No.deniz ve 18.06.2020 yayın zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası yürütmek üzere iki sınai hammadde esrar sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan tasarlı açıklamada reylerine ülke verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sıhhatli Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye cesim katma değer sağlama potansiyeline malik bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve seda yalıtımı lazım olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çekicilikını gerçekleştirdiğimiz pomza esrar sahasının ise tabii malzeme örgüsındaki münhalluklar sebebiyle yüksek derecede ısı ve seda yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüksek oranlarda izolasyon sağlamlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt genişlik planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili esrar sahalarının meyan vadede CRIRSCO kriterlerine oranlı rezerv belirleme raporları düzenlenerek bölüt genişlikı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada ülke saha teferruatlara bakarak başkaca, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Afiyet Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi satın al https://erzincanwebtasarimseo.name.tr/ https://pendikadak.name.tr/ https://kademeliilerleme.name.tr/ https://celikkapi.name.tr/ https://umraniyeveteriner.name.tr/ Seo Fiyatları Puro Fiyatları
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al